Szanowni Państwo,
W trosce o nieustanne podnoszenie standardów obsługi oraz zadowolenie naszych interesantów, podejmujemy liczne działania mające na celu usprawnienie i unowocześnienie świadczonych usług. Z satysfakcją informujemy, że przy współpracy z firmą Systherm Info Sp. z o.o. będącą naszym wieloletnim dostawcą oprogramowania, oraz Fiserv Polska S.A., rozpoczęliśmy proces wdrażania zautomatyzowanego systemu płatności za realizowane przez nas zadania. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych to kolejny krok w kierunku zwiększenia efektywności naszej pracy oraz poprawy komfortu osób korzystających z naszych usług. Wierzymy, że zaplanowane zmiany przełożą się na jeszcze sprawniejsze i bardziej przyjazne załatwianie spraw.
Dziękujemy za zaufanie i liczymy na Państwa pozytywny odbiór wdrażanych rozwiązań.

