Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, podczas którego zaprezentujemy nowy budynek naszego Ośrodka oraz podsumujemy zrealizowane inwestycje.

W trakcie wydarzenia przedstawimy również wykonane w ostatnim czasie zadania oraz kierunki rozwoju planowane na kolejne lata. Na zakończenie przewidziany jest panel dyskusyjny poświęcony bieżącym zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem PODGiK.

Termin: 9 grudnia 2025 r.
Godzina: 8:30–10:30
Miejsce: sala konferencyjna (I piętro),

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
ul. Poznańska 42, 64-300 Nowy Tomyśl

Dodatkowe informacje będzie można uzyskać w kancelarii Wydziału, znajdującej się w holu na parterze.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na tym spotkaniu.